Напередодні свята Великої Перемоги, 8 травня, міський голова С.А.Супрун, секретар міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева відвідали ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, які проходять стаціонарне лікування у Комсомольській міській  лікарні. Очільник міста привітав  людей, які вибороли нам Перемогу, зі святом, побажав швидкого одужання та вручив на знак уваги і пошани подарунки – продуктові набори, які підготував виконком Комсомольської міської ради. Спілкуючись з ветеранами, С.А.Супрун зазначив, що міська влада намагається докладати максимум зусиль для того, щоб жоден ветеран не залишився поза увагою, щоб життя літніх лю­дей стало легшим, світлішим і оптимістичнішим.  Адже, насправді їм потрібно не так багато – це увага з боку держави, повага суспільства, розуміння їх проблем.
Ветерани, які зараз лікуються у міській лікарні, спілкуючись з керівництвом міста, висловили їм свою щиру вдячність, а також  подякували медичному персоналу за турботу і піклування про них.