Ювілей Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві
та професійних захворювань України у місті Комсомольську

altВідділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Комсомольську святкує своє перше 10-ліття.

Пройдено непростий шлях становлення та розвитку відділення Фонду як сучасної, динамічної та високоефективної установи, що відстоює інтереси потерпілих на виробництві та членів їх сімей. Відділення Фонду працює ефективно і стабільно на благо тих людей, які зазнали лиха, з якими трапився нещасний випадок на виробництві, адже від працівників відділення залежить їх доля. Всі фахівці відділення виконавчої дирекції Фонду в Комсомольську докладають максимум зусиль для того, щоб інваліди та постраждалі на виробництві не втратили віру в те, що Фонд не покине їх в скрутному становищі.

31 березня в малій залі виконкому працівників Фонду на чолі з його керівником Терещенко Валентиною Миколаївною вітала секретар міської ради С.О.Калашнік, яка вручила винуватцям свята квіти, грамоти та подяки від виконавчого комітету Комсомольської міської ради. З привітаннями, квітами та словами щирої вдячності вшанували працівників Фонду голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК» С.В.Афонін, депутат Комсомольської міської ради І.М.Зінченко. Треба зазначити, що майже весь склад відділення фонду працює з моменту його заснування: це М.І.Хижняк, Є.І.Свєтлов, Л.П.Наумейко, В.О.Муржак – ветеран, нині на заслуженому відпочинку.

Як зазначає керівник відділення Фонду В.М.Терещенко, робота з соціального захисту,охорони життя і здоров»я громадян в процесі їх трудової діяльності проводиться в тісній співпраці з місцевими органами влади, профспілками, роботодавцями, управлінням Пенсійного Фонду, управлінням праці та соцзахисту населення, органами теруправління Держгірпромнагляду у Полтавській області та Криворізського гірничого округу Дніпропетровської області, банківськими установами, прокуратурою, медичними закладами.

Відділення проводить призначення страхових виплат та медичних послуг, медико-соціальну реабілітацію потерпілих та інвалідів, забезпечує протезно-ортопедичнимивиробами , санаторно-курортним лікуванням, медикаментами, лікування в ЛПЗ, автотранспортом та колясками.

Очільниця відділення Фонду В.М.Терещенко наголошує на тому, що й « надалі працівники Фонду завжди будуть опікуватися проблемами своїх підопічних та допомагати їм повернутися до нормального життя в сучасному суспільстві. Нехай добрими справами та вагомими здобутками увінчається наша спільна праця заради добробуту громадян України.»