7 червня в Полтаві в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді пройшла урочиста церемонія нагородження переможниць та учасниць IV обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини». До участі у конкурсі подали 51 заявку в 14 номінаціях від структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Полтавській області, райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Участь у святковій церемонії нагородження взяли перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Буцький, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко.

Переможниці IV обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини» від нашого міста:

«Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування» –  Ольга Величко, директор ТОВ «Кремінь Інвестбуд», депутат Горішньоплавської міської ради.

«Успішна жінка Полтавщини – працівник освіти і науки»  – Алла Тузікова, директор спеціалізованої ЗОШ №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л. І. Бугаєвської Горішньоплавської міської ради Полтавської області.

Номінант  «Успішна жінка Полтавщини – берегиня роду» – Наталія Полова, секретар громадської організації «Багатодітна сім’я», член громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді.

Кожній переможниці вручили диплом, символічну статуетку, букет квітів та святковий пакет.

Вітали учасників обласного конкурсу яскравими художніми номерами дитячі творчі колективи.