З 1 грудня 2022 року Полтавщина, як і всі інші регіони України, долучилася до урядового проєкту щодо зміни механізму оформлення та отримання житлових субсидій і пільг.

Способи подання документів стали більш різноманітними. Зокрема, можна обрати такі варіанти:

- особисто звернутися до управління соціального захисту населення;

- особисто звернутися до центру надання адміністративних послуг;

- в електронній формі - через портал «Дія»;

- поштою або особисто до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України;

- в електронній формі – через вебпортал електронних послуг ПФУ (https://portal.pfu.gov.uaта мобільний застосунок ПФУ.

Нововведенням є додаткова можливість подання документів на призначення субсидій та пільг - до сервісного центру ПФУ або дистанційно за допомогою електронних сервісів ПФУ та засобами Порталу Дія.

Управління соціального захисту населення у місті Горішні Плавні, як і раніше, здійснює:

• прийом документів для призначення субсидій;

• прийом документів для призначення пільг;

• консультації з питань призначення пільг та субсидій.

Пакети документів оперативно передаються органам ПФУ для призначення та виплати.

Увага! За консультацією з питань призначення субсидій та пільг   звертатись за адресою вул. Миру, 29, м. Горішні Плавні:

- до Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міськради;

АБО

-  до сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

ГУ ПФУ в Полтавській області

УСЗН Горішньоплавнівської міськради