III дитячі громадські муніципальні слухання «Вода – основа життя»

alt17 березня у великій залі міськвиконкому пройшли III дитячі громадські муніципальні слухання «Вода – основа життя» в рамках спільного з ВУ ВКГ проекту «Краплинка». Начальник відділу у справх сім’ї та молоді Т.В.Оробченко у привітальному слові акцентувала увагу на європейському ставленні до проблем води та водозабезпечення. Також вона озвучила вітальний лист від пана Вербицького – директора Всеукраїнського екологічного центру до учасників слухань. Найактивніші з них нагороджені трьома путівками до Всеукраїнського екологічного табору «Юннат».

Далі учасників слухань вітали секретар міської ради С.О.Калашник та перший заступник міського голови Д.Г.Биков. Учень гімназії ім.. В.О.Нижниченка Віталій Дроник виголосив перед присутніми доповідь «Вода – основа життя». Привітала юних науковців голова журі - методист міського методичного кабінету Н.С.Барскова. Вона відзначила високий рівень учнівських робіт та їх якісне виконання.

Тож за результатами написання рефератів переможцями визнано:

ЗОШ №1

Дмитрівська ЗОШ

Луценко Аліна

4

Нагороди за номінації в конкурсі вручали представники міськводоканалу - Пурик Олексій Олексійович, головний інженер підприємства, Савченко Віра Вячеславівна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю:

1. Номінація «За творче висвітлення теми «Вода – основа життя»:

1.

Кіт Альона

Малюта Надія Вадимівна

2.

Рябовол Поліна

Мартиненко Віра Олексіївна

2. Номінація «За оригінальний підхід в розкритті теми»:

1.

Більчич Олена

Олексієнко Наталя Володимирівна

2.

Печонкін Ілля

НВК

Курик

Віра Іванівна

Призові місця посіли:

ІІІ місце – Бритвіна Вікторія, школа № 4

ІІ місце – Василенко Анна , гімназія ім. В.О. Ніжніченка

І місце – Бухаленков Дмитро, НВК ім.. Л.І. Бугаєвської

Гран-Прі – Ольховська Анастасія, гімназія ім. В.О. Нижниченка

Дипломи та пам’ятні подарунки отримали всі учасники конкурсу відеоробіт. Кожна зі шкіл представила відеослайди на тему «Вода – основа життя». Дипломи вручив перший заступник міського голови Д.Г.Биков. Пам’ятні подарунки від колективу міськводоканалу вручили Пурик Олексій Олексійович та Савченко Віра В’ячеславівна

Переможці конкурсу відеоробіт:

ІІІ місце – Луценко Аліна, Дмитрівська школа

ІІ місце – команда школи № 6

І місце – команда школи № 2

Грамоти та цінні подарунки переможцям вручив перший заступник міського голови Биков Дмитро Геннадійович.

Насамкінець від учасників слухань було зачитано звернення до громади міста Комсомольська. Також всі присутні отримали на пам’ять ексклюзивні значки «Вода – це життя».