Актова зала Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики четвертого квітня гостинно відчинила двері для міського ХVІІ ярмарку педагогічних технологій «Творчі сходинки освітян Комсомольська». Святковий захід проходив у рамках тижня «Освітянський простір сьогодні» з метою активізації методичної роботи, поновлення інформаційного банку педагогічного досвіду, створення умов для реалізації творчої активності освітян, обміну досвідом. Методичні матеріали, учнівські й учительські доробки представлені кожним навчальним закладом. На виставці презентовано понад 600 експонатів.

Почесними гостями ярмарку були заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина.

Надія Дмитрівна Угнічева привітала педагогів Комсомольська із святом педагогічної майстерності, із високими досягненнями в обласних конкурсах. Зауважила, що за кожним методичним посібником чи розробкою стоїть важка праця учителя, уже апробована і представлена найвимогливішому судді – своїм колегам.

Ірина Володимирівна Шошина подякувала колегам за працю, у яку вони вкладають душу й серце. Наголосила, що розмаїття виставки ярмарку вкотре підкреслює, що педагоги-комсомольчани – творчі, натхненні люди, небайдужі до виховання підростаючого покоління.

За результатами виставки, за активну участь у роботі ярмарку педагогічних технологій «Творчі сходинки освітян Комсомольська» були нагороджені кращі доробки Грамотою міського відділу освіти: Роман О.В., учителя української мови і літератури Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,  Ковнір Ю.С., керівника зразкового вокально-інструментального ансамблю «Каприз» ЦДтаЮТ, Шматченко Л.А., учителя української мови і літератури Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, авторського колективу НВЦ,        Миколенка В.М., учителя біології Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, Марченко О.А., учителя фізики НВК ім.Л.І.Бугаєвської,  Коробської Г.Б., учителя математики Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, Уроди О.В., учителя трудового навчання, соціального педагога гімназії ім.В.О.Нижниченка, Вихристенко О.П, учителя української мови і літератури Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; Михайліченко О.М., вихователя ДНЗ «Попелюшка», Кучерук С.Ю., музичного керівника ДНЗ «Горобинка», Білої А.М., вихователя ДНЗ «Дюймовочка», Загребельної В.В., вихователя ДНЗ «Росинка», Москаленко Г.М., вихователя ДНЗ «Сонечко», Гресь Л.В., вихователя ДНЗ «Чебурашка», Паливоди Т.В., вихователя ДНЗ «Дзвіночок», Коваль Т.А., вихователя ДНЗ «Казка», Єршової О.В., вихователя ДНЗ «Золота рибка».

У рамках тижня «Освітянський простір сьогодні» другого квітня був проведений очний тур конкурсу на краще міське методичне об’єднання вчителів. І місце в конкурсі посіло м/о вчителів біології, керівник       Остапець О.А., ІІ місце – м/о вчителів математики, керівник Пелих Г.О., ІІІ місце – м/о вчителів англійської мови, керівник Бурлака Л.І. За результатами конкурсу в номінації «Професійний світогляд» нагороджено м/о вчителів обслуговуючої праці, керівник Загарова О.А., в номінації «Оригінальність та креативний підхід» – м/о вчителів української мови і літератури, керівник Прач В.О.