Горішньоплавнівці здобули перемоги у Міжнародному конкурсі еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття».

Номінація «Природні об’єкти «Квітка буття» очима дітей» - ручні вироби:
прикраси (кулон/сережки /браслет /намисто):

І місце:
ВЛАЗНЄВА Вероніка, вихованка гуртка «Бісерне сяйво» ЦД та ЮТ із роботою «Братки» (керівник Сідько Валентина);
МИХАЙЛОВА Ангеліна, учениця 1-Б класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 із роботою «Весняна крапель» (керівник Олешко Ірина);
ШАЦЬКА Євангеліна, учениця 3-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із роботою «Блакитно-жовта гармонія» (керівник Кострикіна Світлана).

ІІ місце:
МІГУЛЯ Ніколєтта, учениця 3-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із роботою «Прикраси з бабусиної скрині» (керівник Бреус Неля);
ПЕТРИЧЕНКО Анатолій, учень 4-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із роботою «Ніжність української жінки» (керівник Петрусенко Інна);
ПІСТРЯК Людмила, вихованка гуртка «VITA» СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 із роботою «Квітковий різномай» (керівник Кравченко Юлія).

ІІІ місце:
БАЛА Владислав, учень 2 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 із роботою «Квітуча Україна» (керівник Бала Майя).

Номінація «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів – квітки буття» - ручні вироби з тканини (з аплікаціями, вишивкою, малюванням тощо):

І місце:
ЧЕЛЮК Анна, учениця 1-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 із роботою «Сумка з соняхами» (керівник Вербецька Ольга).

ІІ місце:
ГОРЄЛОВ Микола, вихованець гуртка «Еко+» ЦД та ЮТ із роботою «Як соняшник повертається до сонця, так людина серцем до Батьківщини» (керівник Ніколаєва Лідія).

ІІІ місце:
ЛІТВІНОВА Катерина, учениця 3-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із роботою «Рюкзачок тривожний – а я непереможний!» (керівник Кострикіна Світлана).

Номінація «Один день з життя природи» - відео-блог/еко-реклама

ІІ місце
ЧЕРНУШЕНКО Матвій, учень 4-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із роботою «Пізнаю світ з любов'ю» (керівник Петрусенко Інна).

ІІІ місце:
ФЕДОРЕНКО Евеліна, вихованка гуртка «VITA», учениця 4 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 із роботою «На захисті берізок» (керівник Кравченко Юлія);
ЧЕРКАСОВ Марк, учень 2-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із роботою «Природа міста і мої друзі» (керівник Кібець Валентина).