Щоб доля діток зіркою світила,

Батькам велике серце треба мати.

І щоб дітей поставити на крила,

Потрібно сили і снаги багато.

ХІІ урочиста церемонія конкурсу відзначення кращого досвіду сімейного виховання «Сім’я року-2018» відбулася 15 травня в Міжнародний день сім’ї в розважальному центрі CITI CLUB, організаторами якої виступили відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому Горішньоплавнівської міської ради спільно з ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС» у партнерстві з міським відділом освіти. За 12 років проведення конкурсу відзначено 238 сімей нашого міста.

Щиро й урочисто вітали 21 родину, у якій виховання дітей є взірцевим. Захід відвідали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко.

З вітальним словом до найкращих сімей 2018 року звернулася заступник міського голови Надія Угнічева. Від імені міського голови Дмитра Бикова привітали родини з Міжнародним днем сім’ї, побажала здоров’я, миру, злагоди, непохитної міцності родинних стосунків. «Саме у сім’ї дитина отримує перші уроки, набирається сил і натхнення, які допомагають їй упродовж всього життя долати життєві труднощі і досягати мети. Історія ваших родин поповнить золотий фонд досвіту сімейного виховання» – зазначила Надія Угнічева.

Тепло й урочисто відбулося нагородження номінантів «Сім’я року-2018», під час якого родинам вручили сертифікати, квіти й подарунки (набори чайного посуду Luminarc):

- Сім’я Терещенків (ДНЗ «Чебурашка»): батько Ігор, мама Анастасія та син Ігор.

- Сім’я Головків (ДНЗ «Золота рибка»): батьки Віталій і Наталія, 8-класник Роман та 5-річна Злата.

- Сім’я Коробків (ДНЗ «Горобинка»): батько Дмитро, мама Юлія, син Олександр та доня  Софійка.

- Сім’я Шиянів (ДНЗ «Дюймовочка»): тато Ігор, мама Анастасія, 6-річна Уляна та 1-річний Русланчик.

- Сім’я Грибових (ДНЗ «Попелюшка»): батьки Андрій і Наталія,  старший син Нікіта і менший Ілля.

- Сім’я Попльонтаних (ДНЗ «Росинка»): батьки Микола та Олена, діти – Григорій, Костянтин і Поліна.

- Сім’яБузських (ДНЗ «Сонечко»): батько Руслан, мама Юлія, донька Ангеліна.

- Сім’я Миргородських (ДНЗ «Дзвіночок»): батьки Назар та Олена, діти Єсенія та Ельдар.

- Сім’я Стовб (ДНЗ «Казка»): батько Денис, мама Алеся та сини –  Ельдар і  Радіон.

- Сім’я Білозубів  (ДНЗ «Сонечко» Дмитрівської сільської ради): батьки Дмитро і Марія із 6-річним сином Артемом.

- Сім’я Ковит (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ  ступенів): батько Володимир, мама Анна та донька Анна-Марія.

- Сім’я Ліпунових (ЗОШ І-ІІІ  ступенів №6): батькиВасиль, Галина та син Артем.

- Сім’я Козинців (СЗОШ I-III ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської): батько Костянтин, мати Інна та доньки - Ксенія і Ганнуся.

- Сім’я Романченків (СЗОШ I-III ступенів №4): батьки Андрій і Валентина, діти – Вероніка, Денис, Артур, Софія, Віолетта, Іван.

- Сім’я Боцул (СЗОШ I-III ступенів №3 ім. В. О. Нижниченка):  батько Сергій, мама Руслана та сини – 9-місячний Артемко і 7-річний Максим.

- Сім’я Троіцьких (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2): батько Олександр, мама Євгенія і донька – випускниця школи Тетяна.

- Сім’я Бегмів (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1): Богдан, Марина та їхні сини – Давид і Назар.

- Сім’я Конохів (Вище професійне гірничо-будівельне училище): батьки Владислав і Юлія з дітьми: Вікторією, Андрієм та Анастасією.

- Сім’я Будріїв (Політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського): батько Сергій, мама Світлана та син Олександр.

- Сім’я Широбокових (ГО «Центр «Розвитку дитини і сім’ї «РОДІС»): батьки – Олександр та Ірина і троє синів – Артем, Микита і Гліб.

- Сім’я Нальотових (ГО «Ніжність»):  батько Олександр, мама Тетяна, 8-класник Нестор і випускник дитсадка Денис, бабуся Катерина Дмитрівна.

Вітали найкращі родини виступи вокального гурту «Роксолана» СЗОШ №3 і його солістки Єлизавети Павлюк, вокального гурту  «Нєпосєди»  СЗОШ № 3. Ведуча свята «Сім’я року» Наталія Ткаченко тепло й щиро розповідала про родини, про їхні традиції й життєве кредо.

Сім’я, родина в кожного хай буде,

В ній стільки щастя, мудрості й тепла!

Живіть щасливо на землі цій, люди,

Й щоб доля ваша світлою була!