25 жовтня розпочав свою роботу Х Міжнародний учнівський форум «Партнерів єднає мелодія пісні», що проходить за сприяння  Горішньоплавнівської міської ради, відділу у справах сім’ї та молоді служби у справах сім’ї та молодіжної політики; відділу культури, спорту і туризму; відділу освіти в рамках реалізації проекту «Центр глобального молодіжного партнерства». Святкове відкриття учнівського форуму відбулося в актовій залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. У рамках форуму заплановане проведення благодійного фестивалю «Діти-дітям» у великій залі Палацу культури і творчості.

На форум завітали діти із Молдови м.Унгени та із дев’яти регіонів України – м. Южноукраїнська Миколаївської області – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Захисників Вітчизни, смт. Драбова Черкаської області – Драбівський районний Будинок дитячої творчості, м.Києва – школа І-ІІІ ступенів № 245 Оболонського району, м. Василькова Київської області – Васильківський міський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Мелітополя Запорізької області – Центр дитячої та юнацької творчості клуб «Факел», м.Новоселиці Чернівецької області – Новоселицький районний Будинок дитячої творчості, смт. Муровані Курилівці Вінницької області – Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості, м. Світловодська Кіровоградської області – Світловодський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Охтирки Сумської області – Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа», із навчальних закладів нашого міста.

Відкриття форуму творчості й талантів відбулося за участі заступника міського голови Надії Угнічевої, заступника мера м. Унгени Молдова Крістофора Кодреяну, радника м. Унгени Марії Буруйана, начальника відділу освіти Ірини Шошиної.

Учасників творчого форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» від імені міського голови, виконкому Горішньоплавнівської міської ради привітала заступник міського голови Надія Угнічева, яка побажала задоволення від роботи на форумі, висококласних майстер-класів, щоб серця усіх учасників об’єднала мелодія пісні.

Заступник мера м. Унгени Крістофор Кодреяну подякував від імені мерії міста-побратима за надану можливість бути присутніми на такому форумі. Усім дітям, учасникам ювілейного Міжнародного учнівського форуму, побажав успіхів.

Радник м. Унгени Марія Буруйана, яка працює заступником директора ліцея, побажала талановитим дітям гарно навчатися в цьому навчальному році, успішно його закінчити, щастя, здоров’я, гарного настрою на форумі.

Зі святом юності, душевного тепла, талантів вітала учасників форуму начальник відділу освіти Ірина Шошина. Побажала, щоб пісні, які лунатимуть під час форуму, об’єднали ще більше молоді нашої країни.

Директор школи Віра Усатенко, куратор фестивалю, депутат міської ради, привітала шкільну родину з різних куточків України зі святом, запевнила, що пісня не знає кордонів. Побажала натхнення, щирого спілкування, успіхів і перемог.

У ході форуму відбудуться майстер-класи з вокалу, які проведуть викладачі вокальних студій міста, майстер-класи зі створення зовнішнього іміджу виконавця, хенд-мейд та створення сценічного макіяжу.

У рамках Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» відбудеться Благодійний фестиваль «Діти – дітям», родзинка заходу, у ході проведення якого протягом 2015-2016 років було зібрано 17, 6 тис. грн.

У фойє Палацу культури і творчості відбудеться благодійний ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва, на якому можна було придбати за символічну плату хенд-мейд, кошти від якого підуть для дітей з обмеженими фізичними можливостями.