Удруге до нашого міста надійшла гуманітарна допомога з Німеччини. Міський голова Дмитро Биков під час спілкування з журналістами висловив слова подяки Ользі й Андреасу Брейзе за важливу й необхідну допомогу.

Після візиту Андреаса до нашого міста була створена конкретна карта розподілу гуманітарної допомоги. Наші німецькі партнери уже знали, куди і яка потрібна поміч, тобто надали адресну допомогу.

Днями Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» розподілив цю гуманітарну допомогу відповідно до заявки. Ця поміч надзвичайно важлива, бо засобів реабілітації, автоматичних крісел, ходунків, засобів гігієни завжди не вистачає.

Допомоги надійшло близько 10 т, де є обладнання гарної якості, яке не виробляється в Україні, засоби реабілітації, які не мають вітчизняних відповідників.

«Нам важливо те, що не тільки надається дороговартісна допомога, а й те, що Брейзе глибоко розуміють проблеми інвалідів, дітей з особливими потребами. У Ольги й Андреаса велике серце – вони допомагають нашим дітям і дорослим», –  наголосив Дмитро Биков.

Сім’я Брейзе створила Благодійний фонд «Джерело надії, Папенбург». Наші партнери вирізняються оперативністю й чіткістю розподілу допомоги. І організації, й адресні отримувачі помочі будуть дуже задоволені. Потреба в допомозі досить висока, бо у місті багато громадських організацій, які опікуються проблемами дітей з особливими потребами, інвалідами, спортивні організації. А державне медичне забезпечення сьогодні не досить на високому рівні. Міська влада вирішує певні проблеми за рахунок міського бюджету, але швидко усе неможливо здійснити, хоча докладається максимум зусиль.

Гуманітарна допомога від Благодійного фонду «Джерело надії, Папенбург» надійде до міської лікарні, громадської організації «Центр муніципального розвитку», поліклініки «Медичний центр ПМСД», громадської організації «Непереможні», громадської організації «Товариство захисту прав дітей-інвалідів «Ніжність», громадської організації «Комсомольське міське товариство інвалідів «Стимул», громадської організації «Учасників бойових дій на Сході України», ДНЗ «Сонечко» Дмитрівської сільської ради.