З нагоди 30-річчя створення громадської організації «Ветерани Другої світової війни та праці» у кінолекційній залі міського краєзнавчого музею відбулося урочисте зібрання за участю міського голови Дмитра Бикова, заступника міського голови Надії Угнічевої, представників управлінь і відділів виконкому, громадських організацій, засобів масової інформації.

Голова громадської організації Віра Станицька доповіла про роботу громадської організації, важливі питання діяльності. Подякувала міському голові Дмитру Бикову, його заступникам за допомогу в розв’язанні проблемних питань та надання матеріальної допомоги. Слова вдячності адресувала засновникам Благодійного фонду "Полтавського гірничо-збагачувального комбінату" – народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу.

Міський голова Дмитро Биков привітав ветеранський актив громадської організації з 30-річчям діяльності, подякував за активність, небайдужість до актуальних питань життя міста, активну громадянську позицію. Розповів про роботу органів місцевого самоврядування з питань проведення енергозберігаючих заходів, покращення матеріально-технічної бази медичних закладів, удосконалення роботи управління соціального захисту населення. Відповів на питання учасників зібрання, які стосувалися облаштування пляжу, побудови музикального фонтану, проведення робіт із облаштування Паркового озера, теплопостачання окремих будинків міста.

За заслуги перед територіальною громадою Дмитро Биков вручив Подяки міського голови членам громадської організації «Ветерани Другої світової війни та праці» – Зубовій Валентині, члену ревізійної комісії, Діденко Ларисі, члену ревізійної комісії, Чернушенко Марії, голові первинної ветеранської організації с.Дмитрівки, Бубнову Миколі, голові ревізійної комісії.

Завітав на урочистості до колег з побажаннями миру й добра голова ради Кременчуцької районної організації ветеранів Олексій Щербуха.

До привітань приєдналися начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник, головний спеціаліст відділу культури, спорту та туризму Марина Сидорчук, методист міського методичного кабінету Ольга Роман, голова громадської організації «Міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій» Володимир Рубан, представник Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату майор Олександр Ільїн.

За активну громадянську позицію, сприяння Збройним силам України у військово-патріотичному вихованні молоді та з нагоди 30 річниці заснування організації представник Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату майор Олександр Ільїн вручив грамоту військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату голові громадської організації «Ветерани Другої світової війни та праці» Вірі Станицькій.

Колективи Палацу культури і творчості здоровили ветеранів мелодійними піснями, сучасними й далеких 50-60-х років, ритмічними танцями, у виконанні дитячих ансамблів.