Національний екологічний центр України проводить інформаційний тур «За безпечну енергетику». Так, у липні команда екологів та експертів з енергетики на заході країни розповідали про те, які існують проблеми в енергетиці та якими б могли бути шляхи їх вирішення.

І ось 28-31 серпня інформаційний тур «За безпечну енергетику» завітає в Полтавщину.

Під час туру організатори демонструють інформаційну виставку, присвячену питанням традиційної енергетики, енергозбереження і відновлюваних джерел енергії. У великому кольоровому тенті відбудеться показ тематичного відео. При цьому будуть роздаватися інформаційні матеріали й проводитися консультації всіх охочих щодо питань, пов’язаних з енергоефективністю та енергозбереженням.

Для наочної демонстрації можливостей відновлюваних джерел енергії організатори привезуть із собою вітряк, сонячні панелі й сонячний колектор. Саме вони вироблятимуть електрику, яка живитиме наш музичний центр і грітиме воду на чай для наших гостей.

Координатор Громадської ради при Полтавській облраді
В.Я.Сухаренко