23 квітня 2013 року у малій залі виконкому відбулося засідання громадської ради за участю голів комітетів. На зібранні було розглянуто питання: погодження Положення про громадську раду при Комсомольській міській раді; обговорення плану роботи на 2013 рік; розгляд заяви Шведа Г.І.

Голова ради Д.В.Вінівітін ознайомив присутніх із Положенням про громадську раду при Комсомольській міській раді, зупинився на важливих моментах діяльності ради, її функціях і завданнях. Обговорення плану роботи на поточний рік проходило жваво і конструктивно. Члени громадської ради внесли пропозиції щодо подальшого плану дій. Заяву громадянина Шведа Г.І. було розглянуто і обговорено, присутні вирішили надати письмову відповідь.

Наступне засідання громадської ради заплановано на 31.05.2013р.