ГОТУЄМОСЯ ДО СВЯТА…

alt29 листопада 2009р. виповнюється п’ять років з того часу, як рішенням сесії міської ради цей день був офіційно проголошеним у нашому місті як «День першопрохідців». До того ж, у 2009 році клуб першопрохідців «Полтавська магнітка» відзначає свій 20-річний ювілей. Ми пишаємося тими, хто першим прибув на цю землю, хто будував наше місто, хто дав життя комбінату. І саме тому, 27 листопада 2009 року у великій залі ПК і Т відбудеться урочиста церемонія вшанування першопрохідців, підготовкою якої зараз займається відділ культури і туризму та творчий колектив ПК і Т. З нагоди свята очікуються привітання міський голова С.А. Супрун та почесних гостей. Творчі колективи ПК і Т створять для першопрохідців атмосферу їх завзятої молодості. Подарунком для глядачів будуть виступи професійних артистів з Полтавської обласної філармонії: вокально-інструментального ансамблю «Слов’яни», концертного ансамблю «Чураївна» та Заслуженої артистки України Наталії Хоменко.

(Вхід за запрошеннями , які можна отримати у відділі культури і туризму. Тел. для довідок 6 15 85 , 2 52 07 )

Саме з цих урочистостей бере початок низка святкових заходів, приурочених до 50-річного ювілею нашого міста. І розпочати їх вирішено саме зі вшанування перших комсомольців-добровольців, перших наметів, перших будівельників Комсомольська.

Наступний 2010 рік багатий на ювілеї. У лютому ВАТ «ПГЗК» буде відзначати своє 40-річчя, у квітні заплановані масштабні культурно-мистецькі та спортивні заходи до 50-річного ювілею рідного міста. В травні – 65 років з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. В серпні – Х Міжнародний фольклорний фестиваль «Калинове літо на Дніпрі». Також, в ювілейний рік у планах відділу культури і туризму проведення ще чотирьох, різних за напрямками і жанрами, фестивалів, а саме: дитячий фестиваль «Дніпрова хвиля», всеукраїнський фестиваль «Мистецьке сузір’я», молодіжний рок-фестиваль «Крок назустріч», Всеукраїнський фестиваль «Козацькі сурми». Завершенням такого насиченого року стане урочиста церемонія «Золотий фонд Комсомольська» по відзначенню найвидатніших представників громади міста, що буде проведена в листопаді 2010 року .