25 травня 2015 року відбувся огляд дошкільних навчальних закладів з питань готовності до літнього оздоровчого сезону.

До складу оглядової комісії з перевірки ДНЗ міста до роботи ввійшли начальник відділу освіти Ірина Шошина, головний спеціаліст відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Наталія Вертегел, головні спеціалісти відділу освіти Любов Павленко, Лілія Щербина, методисти міського методичного кабінету Юрій Омельянець, Богдана Войтович, голова міського комітету профспілки працівників освіти Світлана Василенко, інженер-будівельник відділу освіти Марія Божинська, інженер-електрик відділу освіти Микола Бурдуков, начальник санітарно-гігієнічного відділу Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області Ігор Поцілуйко.

Члени комісії під час огляду дитячих закладів особливу увагу звернули на виконання робіт з благоустрою навколишньої території, наявність тіньових навісів на майданчиках, ємностей для води, перевірили стан зелених насаджень, визначали технічний стан та придатність для експлуатації малих архітектурних форм.

До літнього оздоровчого сезону усі ДНЗ добре підготувалися, порушень не виявлено. Комісія підписала акти готовності дитячих закладів. Зауваження, та рекомендації, які отримали окремі керівники ДНЗ, будуть розглянуті, й відповідно проведена робота з їх ліквідації в короткі терміни.