25 квітня в малій залі Комсомольської міської ради відбулася офіційна зустріч представників органів місцевого самоврядування на чолі з міським головою Дмитром Биковим з делегацією міста-побратима Жодино (Білорусь): заступником голови Жодинської міської Ради депутатів, заступником генерального директора з якості ВАТ «БЕЛАЗ»-керуючої компанії холдингу «БЕЛАЗ-ХОЛДИНГ» Дмитром Заблоцьким, директором ТОВ «ВОСТОК-БЕЛАЗ-СЕРВІС» Олегом Сенокосовим, заступником директора з комерційних питань ТОВ «ВОСТОК-БЕЛАЗ-СЕРВІС» Олександром Ждановим.

У заході взяли участь секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, ЗМІ.

Міський голова Дмитро Биков привітав почесних гостей з Білорусії, які прибули в Комсомольськ з нагоди Дня міста, подякував за дружній візит. У ході спілкування підбили підсумки зустрічі, намітили напрями співпраці на майбутнє.

У своїй промові очільник делегації заступник голови Жодинської міської Ради депутатів, заступник генерального директора з якості ВАТ «БЕЛАЗ»-керуючої компанії холдингу «БЕЛАЗ-ХОЛДИНГ» Дмитро Заблоцький висловив вдячність міській владі за теплу зустріч, цінний досвід у сфері місцевого врядування, приємні враження від участі в культурно-мистецьких заходах, присвячених Дню міста Комсомольська. Очільнику делегації сподобалося зелене охайне та чисте місто, привітні мешканці, тепла святкова атмосфера.

Під час перебування в Комсомольську гості відвідали кар’єр ВАТ «Полтавський ГЗК», оцінили високий рівень організації виробництва на комбінаті, організацію безпеки на робочих місцях, відзначили високі стандарти соціальної відповідальності підприємства.

Побували у Трьохсвятительському храмі, Свято-Миколаївському соборі. Завідувач музею ВАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів провів для гостей захоплюючу екскурсію по музею, місту, селу Келеберді.

На завершення зустрічі Дмитро Заблоцький побажав комсомольчанам зберегти й пронести крізь роки дух юного завзятого міста, що заклали молоді люди під час його будівництва.