Вітаю команду СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – Білана Сергія, Заполочнюка Олександра, Ліхнера Данила, Куделю Максима, Проворченка Руслана та тренера команди Войцеховського Олександра, що здобула абсолютну перемогу і головний кубок змагань на обласній спартакіаді серед допризовної молоді 2019 року.

За підсумкам змагань Білан Сергій, Куделя Максим та Проворченко Руслан увійшли до складу збірної команди Полтавської області, яка візьме участь у чемпіонаті України серед допризовної молоді.

В особистому заліку Куделя Максим здобув І місце з підтягування; Білан Сергій - І місце з метання гранати, ІІ місце з бігу на  100 м, ІІІ місце з підтягування; Проворченко Руслан виборов ІІІ місце зі стрільби.

У командному заліку вихованці СЗОШ №5 м. Горішні Плавні зайняли І місце з підтягування, ІІ місце з бігу на 100 м та 1500 м, ІІІ місце з метання гранати та плавання.

Бажаю успіхів та перемог у наступних змаганнях!