28 квітня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради пройшла нарада адміністративно-господарського активу міста Комсомольська за участі народного депутата України Костянтина Жеваго, голови ПОДА Валерія Головка, першого заступника голови ПОДА Андрія Пісоцького.

Вів нараду міський голова Сергій Супрун. На нараді були присутні перший заступник міського голови Дмитро Биков, секретар міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, генеральний директор ТОВ «Єристівський ГЗК» Микола Горошко, в.о. начальника Головного управління Держземагенства у Полтавській області Костянтин Кухаров, керівники структурних підрозділів міської ради, виконкому, підприємств, бюджетних установ, закладів.

Очільник міста привітав присутніх з 55-річчям Комсомольська, побажав усім міцного здоров’я, успіхів у добрих починаннях, благополуччя. У вступній промові Сергій Супрун говорив про соціально-економічний розвиток міста, його успіхи, досягнення. Міський голова зазначив, що своїми значними здобутками місто завдячує стабільній роботі бюджетоутворюючого підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК», ТOВ «Єристівського ГЗК». Подякував народному депутату України К.Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.Лотоусу за надану благодійну допомогу. Підтримка та адресна допомога Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» бюджетним організаціям та установам міста є неоціненним вкладом для всієї територіальної громади. За рахунок цих коштів реалізовано масу важливих соціальних проектів.

Міський голова вручив Костянтину Жеваго відзнаку «Почесний громадянин Комсомольська», квіти та пам’ятний подарунок. З рук очільника міста отримали відзнаки Комсомольської міської ради «Вдячність громади» генеральний директор ТОВ «Єристівський ГЗК» Микола Горошко, заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» з фінансових питань Микола Кладієв, лікар загальної практики – сімейний лікар поліклініки «Медичний центр ПМСД» Наталія Савельєва.

Заслухали виступ голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, який поділився з громадою успіхами та здобутками трудового колективу комбінату. Підприємство закріпило свої позиції і впевнено крокує у майбутнє.

Народний депутат України Костянтин Жеваго у своїй промові наголосив, що компанія Ferrexpo – великий інвестор в економіку Комсомольська, Полтавщини, відповідальний соціальний спонсор. Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного мешканця по Комсомольську за січень-лютий 2015 року становить 44 тис. грн. Із збільшенням цього показника зростає кількість робочих місць, заробітна плати працівників, надходження до міського бюджету, якість життя полтавської громади.

Перед представниками територіальної громади виступив голова ПОДА Валерій Головко, який зазначив: успіхи Комсомольська – результат спільних зусиль міської влади, містоутворюючого підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК» та громади. Тільки тісна співпраця міської влади, депутатського корпусу, керівників підприємств, установ і організацій, підприємців, громадськості забезпечує стабільний економічний, соціальний розвиток міста, достойний рівень життя населення. Високо оцінив здобутки комсомольчан. Голова ПОДА був вражений побаченим: «Кращої моделі співпраці бізнесу та органів місцевого самоврядування я в Україні не бачив. Низький уклін народному депутату України Костянтину Жеваго за стабільну фінансову підтримку на Полтавщині. А міський голова Сергій Супрун є взірцем очільника громади. Він фахівець своєї справи, швидко і якісно реагує на потреби громади»,- наголосив Валерій Головко.

Після завершення наради було проведено прес-конференцію для представників ЗМІ.