Презентація  проекту  “Гендерне  бюджетування  на  місцевому  рівні».

01 березня 2012 року в малій залі  Комсомольської міської ради відбулася презентація проекту «Гендерне бюджетування на місцевому рівні», який реалізується за підтримки Представництва Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні. Метою проекту є вироблення конкретних рекомендацій та надання дієвих інструментів щодо включення гендерної складової в бюджетні процеси на місцевому рівні. Презентували проект Олена Давліканова – координатор програм, представник регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Тетяна Іваніна - експерт проекту ФФЕ „Гендерне бюджетування».

На заході були присутні міський голова Сергій Супрун, секретар міської ради Світлана Калашнік, заступники міського голови, представники структурних підрозділів, депутати міської ради, начальник відділу у справах сімї та молоді Полтавської ОДА Наталія Шкоденко, представники ЗМІ.

Міський голова Сергій Супрун у своєму вітальному слові зазначив, що місто  Комсомольськ традиційно  є  учасником  пілотних  проектів  у   різних  галузях,  і  буде  цікаво  провести  гендерний  аналіз  окремих  статей  чи  програм  міського бюджету  із  введенням  гендерної  складової  у  бюджетний  процес.  Тим більше,  що  у  м.  Комсомольську  вже  7-й  рік  поспіль  запроваджується  програмно – цільовий  метод  формування  бюджету.

Модератор презентації Неля Карпець, зауважила, що в Україні питання гендерного бюджетування як складової механізму забезпечення рівності жінок і чоловіків обговорено в парламенті в грудні 2011р. під час «круглого столу».

Між представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, за підтримки якого реалізується цей проект, та виконкомом Комсомольської міської ради підписано Меморандум, який сприятиме розробці місцевих  ініціатив  щодо  потенційного  усунення  існуючих  гендерних  диспропорцій, підвищенню  ефективного  використання  ресурсів,  зростанню  темпів  економічного   розвитку  та  створенню, насправді,  рівних  можливостей  для  всіх  членів    територіальної  громади.

Надалі за планом проекту відбудуться тренінги, зустрічі, обговорення зі спеціалістами виконавчих органів ради, депутатами, громадськістю, а також презентація досягнутих результатів даного проекту.