З нагоди святкування Дня підприємця 30 серпня 2013 року у Комсомольську вперше в історії міста було проведено дружній футбольний матч між командою підприємців міста та збірною командою депутатів Комсомольської міської ради та членів її виконавчого комітету.

Захід було організовано відділом з фізичної культури та спорту виконкому Комсомольської міськради з ініціативи Фонду підтримки підприємців.

Привітати футбольні команди завітав заступник міського голови Ю.М.Муха. Юрій Миколайович у вітальній промові до учасників спортивного змагання коротко торкнувся історії святкування Дня підприємця, побажав усім гарного настрою, успіхів у роботі та змаганнях.

Зустріч футбольних команд відбулася у теплій атмосфері дружнього змагання і закінчилася з рахунком 3:3. Гравців обох команд нагородили медалями та кубками «Непереможні».