Перелік нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Комсомольська і може бути передано в оренду

Назва об\'єкта нерухомого майна

об\'єкта нерухомого майна

Загальна

площа

об\'єкта нерухомого майна, кв.м

Характеристика об\'єкта нерухомого майна

При-

мітка

1.

10.

Нежитлові

підвальні

приміщення

м. Комсо-

мольськ

вул. Гірників, 25

99,73 кв. м

Підвальні приміщення

Оголошення виконавчого комітету Комсомольськой міської ради

про намір передати в оренду об\'єкт нерухомого майна

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані про об\'єкт нерухомого майна,

щодо якого надійшла заява

30.06.

року

Торгівля

Орієнтовний розмір орендної плати за перший місяць оренди - 3231,57 грн., до цієї суми будуть застосовані індекси інфляції, починаючи з червня 2014 року до місяця укладення договору оренди. Протягом терміну дії договору оренди при розрахунку орендної плати будуть щомісячно нараховуватись індекси інфляції.

До договору оренди будуть включені обов\'язки орендаря щодо :

1.встановлення орендарем окремих приладів обліку електроенергії, холодного та гарячого водопостачання в орендованих приміщеннях до початку ремонтних робіт.

2.укладення орендарем окремих договорів на проведення взаєморозрахунків за послуги електропостачання з ВАТ “Полтаваобленерго", за послуги теплопостачання, холодного та гарячого водопостачання до початку ремонтних робіт.

3.проведення реконструкції орендованих приміщень для використання їх за призначенням з облаштуванням вхідної групи та благоустроєм прилеглої території.

4. введення орендованих приміщень в експлуатацію в строк до 30.06.2015.

5. забезпечення в разі виникнення аварійної сітуації представникам орендодавця цілодобового доступу до інженерних мереж, що знаходяться в підвальних приміщеннях будівлі за адресою : вул. Гірників, 25, через орендовані підвальні приміщення.

6. проведення незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди не пізніше 2 місяців з моменту укладення договору оренди .

Заяви про оренду зазначеного об\'єкту за встановленою формою приймаються до 10.07.2014 року включно за адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, к.203 у виконавчому комітеті Комсомольськой міської ради, тел. 2-28-75.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна виконавчий комітет Комсомольськой міської ради оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України « Про оренду державного та комунального майна ».