З 19 по 23 квітня 2016 року в м. Миколаєві пройшли фінальні змагання ХХІІІ Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів, присвячені 25 річниці Незалежності України.

У змаганнях взяли участь 196 спортсменів з 21 місця України й завоювали 307 медалей. Збірна Полтавської області отримала 39 нагород, з них 21 медаль золота, 12 – срібних і 6 – бронзових.

З нашого міста Комсомольська 4 спортсмени взяли участь у цих змаганнях – Баранюк Нестор, Загороднєв Назар, Сітьков Віктор, Скорик Олександр. Хлопці виступили дуже вдало. Баранюк Нестор на дистанції 50 м на спині, 50 м вільним стилем і 100 м на спині виборов три золотих медалі та виконав другий дорослий розряд. Загороднєв Назар на дистанції 200 м вільним стилем отримав 2 золотих медалі, на дистанції 100 м на спині одну срібну. Сітьков Віктор виборов золоту медаль на дистанції 50 м брасом і дві срібні на дистанції 50 м на спині й 50 м вільним стилем. Скорик Олександр зовсім недавно почав займатися в секції плавання, та вже добився немалих результатів. На цих змаганнях він здобув 1 срібну і 2 бронзові медалі.

Щиро вдячні тренеру-викладачу з плавання Полтавського регіонального центру «Інваспорт» Скляр І.А. за плідну працю з спортсменами з особливими потребами та гарну підготовку до спартакіади «Повір у себе»

Змагання проводилися на високому професійному рівні за сприяння Укрцентру «Інваспорт» та Полтавського регіонального центру.

Тетяна Амельченя