9 по 10 червня у Комсомольську проходив V фестиваль туристичної журналістики України. Фестиваль організовано відділом з питань туризму і курортів Полтавської обласної державної адміністрації, співорганізаторами фестивалю стали Комсомольська міська рада та відділ культури і туризму міського виконавчого комітету. Підтримку заходу здійснювала компанія ТМ TravelSIM.

В перший день фестивалю представники ЗМІ всеукраїнського та регіонального рівнів побували на екскурсії в с. Келеберда, далі учасники фестивалю переправились по річці Дніпро на острів Мужності, де вшанували пам’ять загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни. Після цього на гостей чекали такі цікаві розваги, як катання на конях, велотріал, драгонбот.

Другого дня в рамках фестивалю для журналістів було організовано екскурсію по місту та на ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Після цього в малій залі виконкому відбулася прес- конференція міського голови С.А.Супруна. Сергій Андрійович у вступному слові зазначив, що розвиток туристичної галузі є перспективним для Комсомольська, що обумовлено його географічними та історичними особливостями. Програма розвитку туризму враховує накопичений досвід цієї галузі в області та Україні і створює сприятливі умови для розробки комплексної програми, як стратегічного напрямку розвитку туристичної привабливості м. Комсомольська. Міський голова відповів на поставлені запитання представниками засобів масової інформації. У прес –конференції взяли участь начальник відділу туризму і курортів Полтавської облдержадміністрації Л.Онищук, начальник міського відділу культури і туризму І.Зеленська, голова Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України» І.Слісаренко. Далі в рамках фестивалю відбулося підписання меморандуму між Асоціацією журналістів «Туристичний прес-клуб України» та Комсомольською міською радою.
Завантажити меморандум