6-7 жовтня 2016 року в місті Горішні Плавні Полтавської області за ініціативи міського голови Дмитра Бикова в Палаці культури та творчості відбудеться фестиваль «FERREXPO ROBOT FEST 2016».

На цьому святі творчості, інтелекту, високих технологій талановита молодь України буде змагатися у категоріях «Роботи-сумо», «Слалом», «Робофутбол».

Юні науковці продемонструють свої знання, вміння конструювати та програмувати роботів з конструктора LEGO. Змагання проводяться за правилами Всеукраїнської олімпіади з робототехніки.

У програмі фестивалю:

- 15.00-16.00 – виставка LEGO-конструкцій,

- 16.00-16.30 – відкриття фестивалю,

- 16.30-19.00 – змагання юних робототехніків,

- 19.00-19.30 – фінальні поєдинки роботів (велика зала ПКіТ).

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати свято, взяти участь у виставці LEGO-конструкцій та у створенні Міста Майбутнього, зробити селфі з найбільшим роботом та зіграти в робофутбол.

Станьте частиною мегаяскравого дійства!

Більш детально про фестиваль «FERREXPO ROBOT FEST 2016» можна дізнатися на сайті http://romalexg.wixsite.com/robotfest.

Оргкомітет фестивалю