Секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік
взяла участь в роботі фахової майстерні секретарів місцевих рад.

15 березня відбулось засідання спілки секретарів місцевих рад Полтавської області на тему: «Муніципальне діловодство та його нормативно-методична база». Захід пройшов на базі регіонального відділення Асоціації міст України в Хоролі. Учасниками засідання були секретарі місцевих рад, виконкомів, представники органів місцевого самоврядування.

Фахову майстерню для присутніх провів голова спілки секретарів місцевих рад – секретар Кременчуцької міської ради В.М.Івко. Він поділився з колегами досвідом своєї роботи, дав відповіді на поставлені запитання. Зокрема, в ході фахової майстерні обговорювались питання документального забезпечення управлінської діяльності місцевого самоврядування, нормативно-методичної бази діловодства, питання звернень громадян до органів місцевого самоврядування та інші нагальні питання. Фахова майстерня, як зазначила Світлана Калашнік, є дієвим механізмом покращення роботи секретарів, адже роль секретаря у місцевій раді є дуже вагомою. Засідання пройшло в атмосфері ділового спілкування та жвавого обговорення.