Шановні комсомольчани!

altМи завжди пишалися красою нашого міста, а гості щиро заздрили його охайності та впорядкуванню. Традиційно до великодніх свят комсомольчани наводили лад у своєму місті. Не маю сумніву, що наша громада підтримає Указ Президента України, розпорядження Кабінету Міністрів про проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та ініціативу міської влади щодо проведення двомісячника чистоти та благоустрою, який проходить з 21 березня по 20 травня.

Закликаю трудові колективи, бізнесові кола, депутатський корпус, громадські організації, релігійні громади, учнівську та студентську молодь, усіх комсомольчан взяти активну участь в міському двомісячнику чистоти і благоустрою. Спільними зусиллями зробимо наше місто чистішим, а домівки охайнішими, приведемо у належний санітарний стан навколишні території, долучимося до їх озеленення. Хай висаджені дбайливими руками та з чистими помислами дерева, кущі, квіти забуяють зеленим розмаєм, додаючи нам наснаги у добрих справах і успішних починаннях задля зміцнення добробуту наших родин, процвітання рідного Комсомольська.

Щороку у квітні ми також відзначаємо і День довкілля, який нині припадає на 16 квітня. Ця акція підтримується міською владою, громадськими організаціями та небайдужими мешканцями нашого міста. Хотілося б, аби відзначення Дня довкілля згуртувало якнайширше коло комсомольчан, адже чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села та міста. Вірю, що дбайливе ставлення до навколишнього середовища стане повсякденною нормою нашого життя. Відродимо традиції толоки, коли без нагадувань і з власної ініціативи українські господарі бралися за вирішення справ, які потребували об’єднання зусиль кількох родин, усього міста, країни. Подбаймо про наші двори, дитячі майданчики, вулиці, парки, придорожні смуги, території підприємств і установ, свої робочі місця. Тільки за таких умов ми зробимо наше місто ще гарнішим і привабливішим!
Міський голова    Сергій Супрун