Двадцята сесія Комсомольської міської ради шостого скликання

22 травня у великій залі виконкому відбулась чергова сесія міської ради. На розгляд порядку денного були винесені питання житлово-комунального господарства, інвестицій та будівництва, комунального майна, архітектури та містобудування, фінансові питання.

Перед початком засідання міський голова С.А.Супрун вручив подарунок та квіти мешканці Комсомольська Загаровій Марії Аксентіївні, якій Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня». Марія Аксентіївна народила та виховала п‘ятеро дітей – три сина та дві доньки.

Приємну місію нагородження очільник міста разом з начальником відділу фізкультури і спорту В.В.Подрєзаном продовжив з нагоди участі команди депутатського корпусу в спортивних змаганнях. 29 квітня в Комсомольську проводились змагання на човнах класу «Дракон», присвячені Дню міста та пам‘яті Олександра Литвиненка. На дистанції 500 м депутати вибороли ІІІ призове місце. Далі міський голова вручив дипломи та медалі депутатам, які 11 травня в місті Полтава взяли участь у фінальних змаганнях  обласної спартакіади серед депутатів обласних, районних та міських рад. Змагання проходили з шашок, шахів, міні-футболу, волейболу, настільного тенісу та більярду. Депутати Комсомольської міської ради зайняли  ІІІ загальнокомандне місце. Усього у змаганнях взяли участь 12 депутатів Комсомольської міської ради та 2 депутати Дмитрівської сільської ради.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. В першу чергу вони затвердили проект «Створення служби паліативної та хоспісної допомоги населенню». Служба паліативної та хоспісної допомоги буде створена на базі Комсомольської міської лікарні із залученням міського центру соціального обслуговування «Калина». В разі визнання проекту переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в міському бюджеті на 2013 рік буде передбачено 125тис.грн. на реалізацію заходів проекту.

Депутатами була затверджена Програма покращення умов обслуговування платників податків Комсомольського відділення КОДПІ та збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів на 2012 – 2015 роки, презентована О.І.Лєдніком, заступником начальника Кременчуцької ОДПІ, начальником Комсомольського відділення. Члени депутатського корпусу також затвердили заходи на 2012 рік по виконанню «Програми впровадження електронного врядування у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради на 2012 – 2015 роки», за якою передбачено впровадження антивірусного програмного комплексу, приведення апаратного складу комп’ютерів до мінімальних потреб для роботи в системі документообігу та інше на загальну суму 52 тис грн..

В ході сесії депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету. За словами начальника фінансового відділу В.І.Баландіної міський бюджет по доходах за 1-й квартал 2012 року виконаний у сумі 66 472 598, 69грн. при плані 55 060 405, 00грн., або на 120,7%. З питань житлово-комунального господарства депутати затвердили внесення змін до заходів по програмі благоустрою міста, затвердили нову редакцію заходів по програмі капітального ремонту житлового фонду Комсомольська на 2012 рік та затвердили зміни до переліку заходів, видатки на які у 2012 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища. На сесії були розглянуті питання інвестицій та будівництва, комунального майна, архітектури та містобудування.