Двадцять друга сесія Комсомольської міської ради шостого скликання.

3 липня відбулась двадцять друга сесія Комсомольської міської ради шостого скликання. Із 40-ка депутатів міської ради на сесію прибуло 24 особи, тобто  більше половини депутатів від загального складу ради.

Розпочалася сесія церемонією нагородження, яку провів міський голова С.А.Супрун. Згідно з Указом Президента України трьом представницям нашої територіальної громади присвоєно «Почесне звання України «Мати-героїня». Нагороди отримали Ніна Юріївна Бурим-Сідько, яка народила та виховує з чоловіком семеро дітей, Тетяна Миколаївна Рубан, яка народила та виховала до повноліття шестеро дітей, Тетяна Володимирівна Костіна, яка народила та виховала п′ятеро дітей. Міський голова зазначив, що це почесне звання жінки отримують    за особистий внесок у вихованні дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей. Він також побажав жінкам-героїням міцного здоров’я, тепла, сімейного затишку, бадьорості духу та заслуженої вдячності від  власних дітей. До привітання приєдналась директор благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива родина - щаслива дитина» Величко Л.В.

Приємна місія нагородження була продовжена низкою інших  номінантів. За здобуття переможного місця серед 300 000 підприємств України «Приватна науково-промислова фірма «ВІК» отримала свідоцтво та медаль «Підприємство року 2011». Директор підприємства Біденко В.П. за професійне управління підприємством нагороджений орденом «Почесний Хрест» та отримав свідоцтво «Керівник року України - 2011». Золотою медаллю «Професійна слава України» нагороджений Мормоль Г.І. Грамотою «Головний бухгалтер року» нагороджена Пилипенко Н.В.
В ході сесії депутати ухвалили рішення щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2012 рік. Затвердили Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2015 роки. Заслухали інформацію про хід виконання Комплексної програми розвитку туризму в м. Комсомольську на 2011 – 2015 роки за 2011 рік та перше півріччя 2012 року.

Питання про зміни в структурі Комсомольського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» депутати вирішили перенести на розгляд наступної сесії, попередньо створивши комісію для більш детального вивчення цього питання.

Жваве обговорення серед депутатів викликало питання про врегулювання продажу, споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів на час проведення масових заходів у місті Комсомольську.

В ході сесії були також розглянуті питання комунальної власності, житлово-комунального господарства, питання дозвільних процедур та архітектури та містобудування