22 травня о 10.00 у великій залі міськвиконкому відбулась двадцять четверта сесія міської ради п\'ятого скликання. На порядок денний виносились такі питання:
про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2008р.;
про внесення змін до показників міського бюджету на 2008 рік;
про створення цільового фонду органів місцевого самоврядування;
про участь у конкурсі проектів «Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».
На сесію також виносяться питання економічного розвитку, архітектури і містобудування та земельні питання.

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету

за І квартал 2008 року

Згідно з довідкою заступника начальника міськфінуправління А.І. Говорун, міський бюджет по доходах за І квартал 2008р. виконаний на 104,4%. Без урахування трансфертів виконання плану становить 109,8%.

Загальний фонд

• від податку з доходів фізичних осіб до міського бюджету надійшло 100% від плану на І квартал 2008р.;
  • від плати за землю — 134,5%;
Найбільшим платником даних податків є ВАТ «Полтавський ГЗК». Майже половину надходжень від податку з доходів фізичних осіб та 90% коштів від плати за землю надходить від основного підприємства міста.

Спеціальний фонд

Міський бюджет по доходах по спеціальному фонду за І квартал 2008р. виконаний на 129,12%.
Видатки на дорожнє господарство, по цільових фондах та за рахунок власних надходжень установ і закладів проведені в межах отриманих джерел на цю мету.
Про створення цільового фонду органів місцевого самоврядування

Комсомольська міська рада має на меті створити цільовий фонд, який буде складовою частиною фінансових ресурсів місцевого самоврядування і входитиме до складу спеціального фонду міського бюджету. Передбачається, що ці кошти використовуватимуться на виконання програми «Виконання реконструкції дворів міста», а саме на придбання, посадку і утримання зелених насаджень, а також на інші роботи, пов\'язані з житловим фондом і благоустроєм міста. Головним розпорядником по використанню коштів цільового фонду планується визначити управління житлово-комунального господарства виконкому.

Про участь у конкурсі проектів «Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».
Цим рішенням міська рада надала дозвіл управлінню охорони здоров\'я взяти участь у конкурсі.
На Всеукраїнський конкурс буде направлено проект під назвою «Електронне врядування та запровадження інноваційної системи управління якістю медичної допомоги».
Серед земельних питань цікавими були 2:
1) «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» на території Комсомольської міської ради».
Цим рішенням затверджено технічну документацію під розміщення водозахисного каналу Лавриківського родовища на території Комсомольської міської ради (за межами міста), якою розраховано нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що передається в оренду, у сумі 445 536 (чотириста сорок п\'ять тисяч п\'ятсот тридцять шість) гривень. Саме такою сумою необхідно буде керуватись при встановленні розміру орендної плати за користування даною земельною ділянкою.
Цим рішенням затверджуено технічну документацію для переносу повітряної лінії ЛЕП 154 кВ та дороги для її обслуговування на території Кмсомольської міської ради, якою розраховано нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що передається в оренду названому землекористувачу, у сумі 251 428 (двісті п\'ять тисяч п\'ятдесят одна тисяча чотириста двадцять вісім) гривень. Саме такою сумою необхідно буде керуватись при встановленні розміру орендної плати за користування даною земельною ділянкою.
У Р І З Н О М У депутати міської ради заслухали інформацію про виконання Стратегічного плану дій комунальних підприємств — ВУВКГ та КВП «Комсомольськтеплоенерго», а управління житлово-комунального господарства надало інформацію про роботу міських житлово-комунальних підприємств в опалювальний період 2007-2008р.р.