27 травня відбулося приймання дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» з підготовки до літнього оздоровчого сезону 2015 року.

До складу обласної комісії входили заступник міського голови Н.Д.Угнічева, голова профспілки ВАТ «Полтавський ГЗК» С.О.Афонін, начальник ЦЕООС ВАТ «Полтавський ГЗК» С.С.Дорота, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязев, начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов, заступник начальника управління охорони здоров’я В.О.Дудник, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко, т.в.о. заступника начальника Кременчуцького міськрайонного відділу ДСНС України Д.О.Майоров, начальник управління праці та соціального захисту населення Кременчуцької райдержадміністрації В.М.Приходько, начальник КП «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» В.М.Білоус, головний державний інспектор з охорони праці територіального управління Держгірпромнагляду в Полтавській області В.В.Краплина.

]Члени комісії оглянули наявність і готовність до експлуатації основних і допоміжних приміщень спальних корпусів і приміщень культурно-масового й медичного призначення оздоровчого центру, оглянули територію, дитячі майданчики, приміщення харчоблоку, спортивні майданчики, укомплектованість штату.

Директор ДСОЦ «Горизонт» Н.В.Мартинович ознайомила присутніх із тематикою профільних змін, розповіла про роботу щодо кадрового забезпечення центру, про придбання обладнання для кухні та пральні.

Акт приймання на відпочинок та оздоровлення дітей улітку 2015 року КП «ДСОЦ «Горизонт» члени комісії підписали без зауважень.