23 травня відбулося приймання дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» з підготовки до літнього оздоровчого сезону-2014. До складу обласної комісії входили заступник міського голови Н.Д.Угнічева, заступник голови облпрофради Г.Н.Таргаєва, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» О.П.Бойченко, заступник технічного директора ВАТ «Полтавський ГЗК» М.Ю.Кіяшко, голова профспілки ВАТ «Полтавський ГЗК» С.О.Афонін, директор Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» В.Д.Мінязев, начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов, міський позаштатний лікар-педіатр управління охорони здоров’я М.П.Коломієць, директор Комсомольської МВД ФСС з ТВП О.В.Гребенюк, начальник відділу у справах сім’ї і молоді Т.В.Оробченко, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї і молоді О.І.Гончар, заступник начальника Кременчуцького міськрайонного відділу ДСНС України Д.О.Майоров, начальник управління праці та соціального захисту населення Кременчуцької райдержадміністрації В.М.Приходько, провідний спеціаліст відділу внутрішньої торгівлі, послуг, реклами та розгляду звернень громадян Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області Д.І.Калашнік, начальник КП «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» В.М.Білоус, головний державний інспектор з охорони праці В.В.Краплина.

Члени комісії оглянули спальні корпуси оздоровчого центру, перевірили стан ремонтних робіт у корпусах № 4, 7, оглянули територію, дитячі майданчики, приміщення їдальні, спортивні майданчики. Директор ДСОЦ «Горизонт» Н.В.Мартинович ознайомила присутніх із тематикою профільних змін, розповіла про роботу щодо кадрового забезпечення центру, про придбання нового обладнання для кухні, для переобладнаних корпусів.

Члени комісії підписали акт приймання КП «ДСОЦ «Горизонт» без зауважень.