19 травня у великій залі виконкому відбулося друге пленарне засідання 48-ї сесії Комсомольської міської ради.

На початку сесії міський голова Сергій Супрун та секретар міської ради Неля Карпець вручили нагороди комсомольчанам. Почесною грамотою Кабінетів Міністрів України нагороджена учитель початкових класів гімназії ім.В.О.Нижниченка Світлана Лук’яненко. Відзнакою міської ради «Вдячність громади» нагороджені Осадченко Роман – архієпископ Полтавський і Миргородський Филип, директор ЗОШ №1 Наталія Тягай. Цінні подарунки отримали Володимир Кашкан, приватний підприємець та Анатолій Шафоростов, директор ДЮСШ №3.

Далі на порядку денному розглядалися питання охорони здоров’я. Зокрема, депутати затвердили Положення про управління охорони здоров’я Комсомольської міської ради в новій редакції, представлене начальником УОЗ Ю.В.Ковпаком. Також була розглянута та затверджена міська програма «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики – сімейної медицини на 2010 – 2014 роки». Метою Програми є забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання населенню доступної та високоякісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики сімейної медицини. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 810 700, 00 грн.

У плані заходів Програмою передбачено проведення капітальних та поточних ремонтів амбулаторій загальної практики – сімейної медицини; оснащення лікувальних закладів медичним обладнанням, спеціалізованим автотранспортом; перепідготовка, підвищення кваліфікації лікарів та молодших спеціалістів;забезпечення працівників лікувальних закладів житлом шляхом будівництва, реконструкції житла, надання пільгових кредитів та першочергового виділення під будівництво земельних ділянок; проведення соціологічного моніторингу задоволеності населення та медичних працівників перебігом виконання Програми.

Депутати розглянули та затвердили Положення (в новій редакції) про порядок проведення ревізій відділом економічного аналізу, інвестицій та внутрішнього фінансового контролю Комсомольської міської ради, яке представила начальник відділу аналізу, інвестицій та фінансового контролю В.М.Пятіна.

З питань економічного розвитку було розглянуто та затверджено зміни до Статуту комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт», затверджено розмір статутного капіталу та зміни до Статуту комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго» та виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства. Затверджено Перелік об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації.

З питань житлово-комунального господарства та екології начальник УЖКГ П.Б.Василюк представив на розгляд та затвердження ряд заходів та Програм.

Зокрема, Програма по використанню коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, заходи по виконанню Програм «Благоустрій міста» і «Розвиток міських доріг», «Капітальний ремонт житлового фонду» на 2010 рік.

На сесії також розглядалися питання дозвільних процедур та земельні питання