На другу сесію Комсомольської міської ради шостого скликання, що відбулася 1 грудня, із 40 депутатів прибуло 38. На її розгляд було винесено 11 питань.

Після затвердження порядку денного другої сесії та регламенту Комсомольської міської ради шостого скликання депутати розглянули питання про вибори секретаря ради. За результатами таємного голосування на цю посаду обрано Світлану Олександрівну Калашнік.

За поданням міського голови С.А.Супруна депутати затвердили на посади заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами виконкому в такому складі: перший заступник – Дмитро Геннадійович Биков, заступники – Людмила Михайлівна Биндич, Юрій Миколайович Муха, керуючий справами виконкому – Любов Борисівна Кошара.

Рішеннями сесії затверджено 8 постійних комісій міської ради та їх кількісний склад. Склад виконавчого комітету Комсомольської міської ради затверджено в кількості 16 чоловік, особовий склад буде затверджено на наступній сесії. Під час розгляду питання про структуру та чисельність виконавчих органів Комсомольської міської ради було прийнято рішення ввести додатково в апарат виконавчого комітету посаду радника міського голови з питань енергозбереження та енергоефективності. З 01.12.2010року цю посаду обійме Тетяна Василівна Прокопенко.

На сесії також міський голова озвучив лист-відповідь Міністерства праці та соціальної політики України на лист міського голови С.А.Супруна від імені депутатів Комсомольської міської ради до Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова з питань письмових та усних звернень фізичних осіб-підприємців міста Комсомольська щодо Податкового кодексу України.