Сердечно вітаю вас із Міжнародним днем захисту дітей. Ви –  наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців. Воно має набагато більше можливостей для здобуття освіти, для духовного, інтелектуального й фізичного розвитку. Наше завдання – створити всі умови для повної реалізації талантів і здібностей українських дітей. І тоді вони справдять наші надії. Щасливі діти зростатимуть достойними громадянами щасливої країни – незалежної, квітучої європейської України.

Юні друзі! Бажаю вам міцного здоров\'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

З повагою міський голова С.А.Супрун.