altШановні комсомольчани!

Масштаби завданої стихійним лихом шкоди на території західних областей України потребують значних коштів для відновлення знищеного та пошкодженого стихією. Держава докладає максимум зусиль, щоб у короткі терміни провести необхідні відновлювальні роботи, підтримати мешканців постараждалих територій, але цього замало.

Президент України Віктор Ющенко зобов\'язав регіони надати допомогу потерпілим від повені місцевостям Івано-Франківської та Чернівецької областей. Згідно з розподілом, за Полтавською областю закріплений Городенківський район Івано-Франківщини.

Враховуючи пропозиції голови Полтавської обласної державної адміністрації В.М. Асадчева, прошу організувати надання допомоги, здійснивши перерахування підпорядкованими вам трудовими колективами коштів у розмірі одноденного заробітку для ліквідації наслідків стихії у Городенківському районі Івано-Франківської області.

Благодійні внески та спонсорську допомогу слід переказувати на рахунок

№35423009001386, ЄДРПОУ №25595721;

банк одержувача: УДК в Городенківському районі Івано-Франківської області, МФО 836014;

одержувач: Городенківський територіальний центр обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян. Обов\'язкова примітка: «для допомоги потерпілим унаслідок повені в Городенківському районі». Допоможімо постраждалим внаслідок стихії якнайшвидше відновити зруйноване!

З питань уточнення рахунку, на який слід переказувати кошти, звертатися за телефонами міськвиконкому 2-20-98, 2-14-63, 2-63-71.

Міський голова             С.А. Супрун