Комсомольська громадська організація «Центр розвитку дитини і сім’ї «Родіс» 14 січня 2015 року видала матеріальну (речову) допомогу вимушеним переселенцям, які проживають у комунальному підприємстві «Готель «Славутич».

Для 27 сімей з Донбасу було закуплено на суму близько 100 тис. грн. зимовий одяг, зимове взуття, ковдри, подушки, постільну білизну, обігрівачі, набори засобів особистої гігієни, набори медикаментів. Також для потреб сімей передано два холодильники, апарат для вимірювання артеріального тиску.

Цю речову допомогу вдалося закупити за кошти представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Як зазначив керівник проектів ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «Родіс» Володимир Дмитренко, протягом наступних днів буде здійснюватися видача подібної матеріальної допомоги сім’ям вимушених переселенців з Донбасу, які проживають у Комсомольську в орендованих квартирах.