З метою створення святкового настрою для мешканців міста під час новорічних та різдвяних свят виконком Горішньоплавнівської міськради Полтавської області пропонує суб’єктам господарювання здійснити святкову торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами в період з 19.12.2016 по 19.01.2017 у сучасних спеціально пристосованих для торгівлі дерев’яних торгівельних будиночках, розміром 2,4 м на 4 м, які будуть встановлені на Театральній площі біля міської новорічної ялинки та підключені до електромережі.

Зі своїми пропозиціями та за більш детальною інформацією звертатися до відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області, вул. Миру, 24, каб. 309 або за тел. 3-19-64.