Фінансова система держави працює. ДПС забезпечує платникам можливість сплати податків та зборів. Дякуємо всім, хто май можливість і сплатив податки до бюджету наперед.

Саме завдяки вашим зусиллям підтримується економіка Армія та Держава!

Горішньоплавнівська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області інформує:

1.  Електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет працюють, але з певними обмеженнями, що зумовлено необхідністю захисту прав платників.

2.  Рахунки для сплати податків та зборів розміщенні на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv.

3.  Будуть списані штрафні санкції та пеня, що наразі відобразяться автоматично в інформаційній картці платника за порушення податкового законодавства які зумовлені неможливістю виконання податкового обов’язку платника з огляду на військовий стан.

4.  Граничні строки для подання податкової звітності - продовжено.

5.  Не будуть застосовуватись штрафні санкції за порушення законодавства щодо здійснення без ліцензійної діяльності та не вживатимуться заходи щодо анулювання ліцензії по яких під час настання форс-мажорних обставин не сплачено черговий платіж за ліцензію та або закінчився термін дії ліцензії  на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

У зв’язку із введенням воєнного стану в Горішньоплавнівській ДПІ встановлений початок простою у роботі. Про відновлення роботи буде повідомлено додатково.

Наразі надання консультацій працівниками ГУ ДПС у Полтавській області за телефонами, що вказані на сайті неможливе. Отримати первинні консультації з податкових питань можливо за номерами (05348) 44204; 0988902171, 0669156945, 0988900976, (0532)56-50-00.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!