Постановою КМУ від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» встановлено, що призначення та продовження виплати

•   пенсій,

•   довічних державних стипендій,

•   усіх видів соціальної допомоги та компенсацій,

•   матеріального забезпечення,

•   надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються з 01.01.2015 року за місцем фактичного перебування ТІЛЬКИ ЗА НАЯВНОСТІ ДОВІДКИ про взяття на облік як вимушено переміщеної особи встановленого зразка.

Довідка видається управлінням праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради за адресою вул. Миру, 29 відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.

Отриману довідку про взяття на облік потрібно надати до 31 грудня 2014 р. до соціальних служб, які призначали  зазначені соціальні виплати.

Довідки за телефонами: 0971107003 та 0992441445.

Заступник начальника УПСЗН

І.В.Дерев’ягіна