Працівники Комсомольського міського сектору УДМС України в Полтавській області спільно із співробітниками Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області в період з 15.09.2014 року по 26.09.2014 провели цільові профілактичні заходи щодо нагляду та контролю за виконанням чинного законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Заходи проводилися з метою запобігання та протидії порушенням законодавства України у сфері міграції.

В ході відпрацювання виявлено 2-х іноземців, які проживали на території м. Комсомольська з порушенням встановлених правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні. Стосовно вказаних осіб прийнято рішення про примусове повернення до країни попереднього проживання, а громадяни, які надали їм жилу площу, притягнуті до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Комсомольський МС УДМС