За даними Комсомольського міськрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області за останній тиждень значно погіршилася епідемічна ситуація із захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції серед школярів міста.

Захворюваність серед населення на ГРВІ виросла на 71,5%, серед школярів на 112,7% у порівнянні з рівнем захворюваності за попередній тиждень.

Станом на 15.01.2016р. рівень захворюваності серед школярів становить 124,9 на 10 тисяч школярів, що вище епідпорогового показника серед школярів на 138,8 %. Питома вага дітей в загальній структурі захворюваності ГРВІ і грипом становить 28,9%, в тому числі школярів 10,4%.

Розпорядженням міського голови від 15.01.2016 року за №6-р припинено навчання з 18 січня 2016 року до особливого розпорядження в Комсомольських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, СЗОШ І-ІІІ № 5, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, НВЦ, ДЮСШ міста, ПСМНЗ «Дитяча музична школа», ПСМНЗ «Дитяча художня школа», гуртках при ПКіТ.

Рекомендовано власникам комп\'ютерних клубів припинити роботу.

Директорам Комсомольського політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського, Вищого професійного гірничого училища, професійного будівельного ліцею, керівникам дошкільних закладів дотримуватися комплексу обмежувальних та протиепідемічних заходів, передбачених на період епідемічного підйому захворюваності на ГРВІ та грип.