27 травня відбулося приймання комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» з підготовки до літнього оздоровчого сезону 2019 року.

Приймання оздоровчого центру проводилося комісією у складі: голова комісії, заступник міського голови Надія Угнічева, голова профкому ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горішньоплавнівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Олексій Кістеньов, міський педіатр м. Горішні Плавні Максим Коломієць, начальник КУ «Кременчуцька водолазно-рятувальна станція» Олександр Білоус, директор КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» Наталія Мартинович, головний інспектор ВЗНС Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області Микола Пащенко, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Полтавській області Олександр Сокур.

Члени комісії перевірили наявність і готовність до експлуатації основних і допоміжних приміщень спальних корпусів, приміщень культурно-масового й медичного призначення оздоровчого центру, територію закладу, дитячі ігрові майданчики, приміщення харчоблоку, спортивні майданчики, забезпеченість жорстким, м’яким інвентарем та інвентарем для роботи гуртків, укомплектованість штату вихователів, адміністративно-господарського складу та обслуговуючого персоналу.

Як зазначила заступник міського голови Надія Угнічева, цьогоріч із міського бюджету виділено близько 4,5 млн грн на капітальні ремонти й поповнення матеріально-технічної бази оздоровчого центру. Улітку планується оздоровити в «Горизонті» близько 2 тис. дітей.

За результатами перевірки комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» члени комісії підписали акт приймання щодо готовності закладу до приймання на відпочинок та оздоровлення дітей улітку 2019 року.