До Комсомольська – за досвідом

12 січня у Комсомольську перебувала делегація посадовців з Миргорода. До міськвиконкому завітали Яшний Сергій Валентинович -  заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства - начальник управління житлово-комунального господарства Миргородської міської ради та Гирка Наталія Олексіївна -  керуюча справами виконавчого комітету міської ради. Вони мали на меті ознайомитись з досвідом Комсомольська з питання впровадження систем управління якістю в органах місцевого самоврядування, щоб надалі запровадити її в Миргороді.  Консультували гостей з даного питання керуюча справами Комсомольського міськвиконкому Л.Б.Кошара, директор Департаменту економічного розвитку міськвиконкому О.В.Овчіннікова, начальник УЖКГ П.Б.Василюк.

В ході зустрічі керуюча справами міськвиконкому Л.Б.Кошара розповіла про практичний досвід Комсомольська по впровадженню сертифікованої системи управління якістю за міжнародними стандартами ISO 9001: 2009, про передумови до впровадження СУЯ в роботу виконкому міської ради. Вона зазначила, що отриманий досвід дозволив удосконалити структуру виконкому та регламент його роботи, впорядкувати систему документообігу та інше.

Міський голова С.А.Супрун в ході підсумкової зустрічі розповів гостям про проблеми та  досягнення Комсомольська, багаторічну практику впровадження кращого досвіду та новацій, зауваживши, що важливо розбудовувати потенціал органів місцевого самоврядування з тим, щоб якісно та ефективно надавати послуги населенню.

Представники міської влади Миргорода, в свою чергу, розповіли про власні здобутки та проблеми. Гості були вдячні за гарний прийом та зазначили, що для них дуже корисними стане практичний досвід Комсомольська, який вже не один рік  реалізує програми ефективного управління та застосовує методики надання якісних послуг.