19 грудня відзначають День Святого Миколая — покровителя всіх мандрівників і дітей. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку.

Не оминув Святий Миколай і дітей, які зараз перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації у нашому місті. До них у гості прийшли працівники служб у справах дітей Полтавської обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Комсомольської міської ради, кримінальної міліції у справах дітей та Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Дітлахи зустрічали гостей з неприхованою радістю і подарували їм чудове яскраве свято - розказали святкові вірші, заспівали народні пісні, розіграли справжню театралізовану виставу. Особливо вразило присутніх те, як старанно маленькі актори підготувалися до свята.

По завершенню вистави гості привітали дітей зі святом та вручили солодкі подарунки, яких так чекали дітлахи.

Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці,
І принесе у Вашу хату
Добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов\'ю,
І принесе усім здоров\'я!!!

Начальник служби у справах дітей
Л.П.Василенко