До Дня захисників і захисниць України

З нагоди Дня захисників і захисниць, що відзначається в Україні у День Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва, до меморіалу «Землякам – учасникам бойових дій» відбулося урочисте покладання вінків і квітів. Вшанувати пам’ять наших земляків, які загинули в боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави на Сході України, усіх героїв, які віддали своє життя за незалежність держави прийшли представники міської адміністрації, на чолі з міським головою Дмитром Биковим, учасники бойових дій на Сході країни, рідні загиблих в АТО/ООС, члени ветеранських організацій, представники першого відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, релігійних організацій.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих борців за волю й незалежність України, за її цілісність.

Під звуки мелодії пісні «Пливе кача по Тисині» горішньоплавнівці поклали живі квіти, установили вінки до меморіалу «Землякам – учасникам бойових дій», вшановуючи мужність, героїзм, відданість і любов українського народу до рідної землі.