Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

Більше тридцяти років відділяють нас від страшного техногенного лиха, спричиненого вибухом на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. За лічені хвилини він радикально змінив перебіг людського буття, важким тягарем ліг на плечі українського народу.

Чорнобиль – наш спільний біль, символ великого людського горя. Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями – пожежними, рятувальниками, медичними працівниками, військовослужбовцями, інженерами, будівельниками – захисниками теперішнього й прийдешніх поколінь від радіаційного лиха.

Схилімо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав підступний ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.

Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, здоров’я, благополуччя й достатку в родинах.

Міський голова Дмитро Биков