04 листопада, напередодні Дня працівника соціальної сфери України, у Палаці культури і творчості відбулися урочистості. На свято завітали міський голова Дмитро Биков, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, керівники відділів, управлінь та служб виконкому Горішньоплавнівської міської ради, представники громадськості.

У нашому місті соціальну сферу представляють: управління соціального захисту населення (начальник управління Світлана Чернявська), Кременчуцьке об’єднане управління Пенсійного фонду України в Полтавській області (заступник начальника управління Світлана Нестеренко), ТЦСО (надання соціальних послуг) «Калина» (директор центру Лідія Бабич), відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань (начальник відділення Валентина Терещенко), міська виконавча дирекція Полтавського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (директор Олександр Гребенюк), служба у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики (начальник служби Лариса Василенко), Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» (директор центру Тетяна Карпєєва), міський центр зайнятості (директор Юрій Чернушенко).

З вітальним словом до працівників соціальної сфери нашого міста звернувся міський голова Дмитро Биков. Він подякував за небайдуже ставлення до людей, які потребують соціальної підтримки, додаткової уваги, за світло, яке несуть працівники соціальної сфери. Зазначив, що риси, притаманні соціальним працівникам – доброта, милосердя, – це якості людини майбутнього, освіченої, духовної особистості. Побажав здоров’я, успіхів і нових досягнень.

З нагоди професійного свята міський голова вручив нагороди окремим працівникам. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Почесною грамотою Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА нагороджено Сарик Олександру, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності УСЗН, Скринник Оксану, заступника начальника відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН.

Подяки міського голови оголошено – Вигівській Раїсі, головному спеціалісту сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області; Лафі Тетяні, головному спеціалісту Горішньоплавнівського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області; Жильцову Сергію, головному спеціалісту відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН; Іщенко Олені, соціальному працівнику міського ТЦСО (надання соціальних послуг) «Калина»; Козьорі Ліні, соціальному працівнику міського ТЦСО (надання соціальних послуг) «Калина»; Скрипник Валентині, заступнику директора міського ТЦСО (надання соціальних послуг) «Калина».

З подякою за милосердя й співпереживання до працівників соціальної сфери звернулися колеги із управління охорони здоров’я, відділу освіти, відділу культури, спорту і туризму.

Начальник УСЗН Світлана Чернявська подякувала присутнім за підтримку й розуміння, привітала колег, побажала терпіння, здоров’я й добра.

До щирих привітань приєдналися творчі колективи Палацу культури і творчості, створюючи урочисту атмосферу й даруючи святковий настрій.