07 вересня на виконання розпорядження № 233-р від 14.06.2016 року міського голови «Про створення комісії по перевірці готовності закладів освіти до роботи в 2016-2017 навчальному році та осінньо-зимовий період» на чолі з заступником міського голови Надією Угнічевою проведено перевірку 9 дошкільних навчальних закладів (далі ДНЗ) міста.

Заступник міського голови повідомила, що мережа ДНЗ 01 вересня 2016 року становить 9 дошкільних навчальних заклади: 8 ДНЗ загального розвитку і 1 спеціальний ДНЗ «Казка» компенсуючого типу. Усього укомплектовано дітьми 109 груп. А саме:

 30 груп ясельного віку (на 2 групи більше, ніж минуло річ);

 74 групи садового віку;

 3 перших класи в двох ДНЗ - «Дзвіночок» та «Росинка»;

 2 спеціальних підготовчих класи інтенсивної педагогічної корекції в ДНЗ «Казка».

Перевантаження груп дітьми немає. У середньому на 100 місцях виховується 113 дітей.

З 01 вересня збільшилася вартість одноденного харчування в ДНЗ і становитиме:

 16 гривень в день для дитини ясельної групи (віком від 1 до 3-х років);

 23 гривні в день для дитини садової групи (віком від 3-х років і старші).

Батьки вихованців ДНЗ ясельного та садового віку сплачують 60%, що становить відповідно:

 9 гривень 60 копійок за дитину ясельної групи;

 13 гривень 80 копійок за дитину садової групи.

40% доплати із бюджету на харчування дітей в ДНЗ та забезпечення пільгового харчування здійснюється вчасно та в повному обсязі. Так 242 дитини, які відвідують ясельні та садові групи, отримують харчування на пільгових умовах (100% компенсуються витрати на харчування). Батьки, які мають троє і більше дітей, сплачують за харчування 50% від встановленої батьківської плати.

Надія Угнічева зазначила - з міського бюджету на проведення ремонтних робіт у ДНЗ виділено 1,1 млн грн, серед них: ДНЗ «Горобинка» (капітальний ремонт 4-х санвузлів); ДНЗ «Дюймовочка», «Дзвіночок», «Чебурашка», «Золота рибка» (капітальний ремонт харчоблоків); ДНЗ «Попелюшка» (капітальний ремонт інженерних мереж та санвузлів). Продовжується реконструкція системи опалення в ДНЗ «Золота рибка» та ДНЗ «Горобинка».

На суму майже 300 тис. грн з міського бюджету придбано м’який інвентар, частково дитячі меблі, а також миючі та дезінфікуючі засоби в усі ДНЗ міста. Крім того, проведено косметичні ремонти групових блоків, медичних кабінетів та площ загального користування, а також придбано іграшки, дидактичні матеріали на суму понад 250 тис. грн.

За результатами роботи комісії зроблено висновок - усі дошкільні навчальні заклади до роботи в 2016-2017 навчальному році та осінньо-зимовий період готові. Результати перевірки оформлені актами.