06 грудня в малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Збройних сил України. Привітати військовослужбовців зі святом завітали міський голова Дмитро Биков, секретар міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, військовий комісар Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату Едуард Марченко, представники громадських організацій, ветерани бойових дій, їх рідні і близькі.

Міський голова Дмитро Биков привітав присутніх з Днем Збройних сил України. «Сьогодні ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Батьківщині, хто відроджував наше військо, хто сьогодні захищає українську землю, суверенітет країни на Сході України. Три роки тому Збройні сили України перебували на межі розвалу. У 2014 році перед країною стала надважка задача – в умовах агресії й активних бойових дій модернізувати свою армію. Сьогодні в нас є всі підстави пишатися Збройними силами України, які здатні виконувати завдання найвищого рівня складності», – сказав міський голова. Він розповів учасникам свята, що в парковій зоні міста, біля стели «Хто загинув за Дніпро, буде жити вічно», наближаються до завершення роботи зі спорудження гранітного монумента, символу честі, хоробрості й пам’яті про містян, які пройшли через горнило війни, учасників бойових дій. Територія навколо монумента і дві доріжки, що ведуть до нього, вимощені гранітною бруківкою. На завершення виступу Дмитро Биков побажав усім здоров’я, мирного неба над головою, успіхів і благополуччя.

Військовий комісар Горішньоплавнівського військкомату підполковник Едуард Марченко подякував військовослужбовцям за вірне служіння Вітчизні й народу України, привітав усіх з Днем Збройних сил України, побажав мужності, терпіння й віри в перемогу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військових-земляків, які не повернулися з війни зі Сходу України.

Міський голова Дмитро Биков разом з військовим комісаром Едуардом Марченком вручили державну нагороду – медаль «Захиснику Вітчизни» за особисту мужність і відвагу, виявлені в захисті державних інтересів, у зміцненні обороноздатності та безпеки України Антону Шуляку. А також відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» – підполковнику Едуарду Марченку, майору Олександру Кожемяці, старшому сержанту Дмитру Чигорці, молодшому сержанту Валерію Кириченку, старшому солдату Сергію Павлюку. Посмертно нагородили Сергія Гирмана й Олександра Білоконя, відзнаки вручили рідним загиблих. Відзнаку начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України – нагрудний знак «Учасник АТО» вручили старшому солдату Сергію Павлюку.

Творчі колективи Палацу культури і творчості цього святкового вечора  яскравими художніми номерами вітали присутніх у залі.