12 лютого у великій залі Палацу культури і творчості відбувся урочистий вечір з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та загиблих в антитерористичній операції, а також 30-річного ювілею створення громадської організації «Комсомольська міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій».

Привітати воїнів завітав міський голова Дмитро Биков, який побажав здоров’я, благополуччя, достатку, творчого натхнення й плідної роботи на благо рідного міста й всієї України. Дмитро Геннадійович з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці створення громадської організації «Комсомольська спілка ветеранів Афганістану» та за активну громадську діяльність вручив Почесну грамоту Полтавської обласної ради заступнику голови громадської організації Олександру Беличенку.

За значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав члену громадської організації Подяку міського голови отримали члени «Комсомольської міської спілки ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій»: Віктор Кузьковий, Станіслав Довгий, Володимир Камінецький, Олександр Котляров, Володимир Данілейко. З нагоди 30-ї річниці створення громадської організації «Комсомольська спілка ветеранів Афганістану» міський голова вручив подарунок голові спілки Володимиру Рубану.

До привітань долучилися голова Полтавського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Юрій Цомартов та голова Комсомольської міської спілки ветеранів Афганістану Володимир Рубан.

Від імені голови Української спілки ветеранів Афганістану Юрій Цомартов вручив Почесну грамоту Комсомольській спілці. Хвилиною мовчання присутні на вечорі вшанували пам’ять про загиблих на території інших держав та в антитерористичній операції. Юрій Цомартов та Володимир Рубан вручили нагороди:

золоту медаль Української спілки ветеранів Афганістану «За звитягу» учасникам АТО – Анатолію Візерському, Володимиру Крівенку, Миколі Кіяшку;

медаль обласної організації «За мужність та активну громадську діяльність» та медаль Української спілки ветеранів Афганістану – Віктору Д’яченку, Олександру Минку, Миколі Сольцу, Сергію Мазаєву, Миколі Старчику, Олександру Зибаєву, Олександру Довганю;

грамоти Української спілки ветеранів Афганістану та обласної організації – Юрію Ткачову, Сергію Куріленку, Геннадію Дудніку, Віктору Пономаренку;

пам’ятну медаль «Захиснику рідної землі» – учасникам антитерористичної операції Владиславу Перуну, Олексію Халєзову;

медаль «За благодійність» – директору Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеславу Мінязеву.

До воїнів-захисників зі щирими вітаннями й побажаннями миру й добра, здлоров’я й оптимізму звернувся голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус. Віктор Вікторович вручив Почесні грамоти ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» працівникам підприємства – Станіславу Горульку, Олександру Котлярову, Ігору Кушику, Миколі Мирошнику, Віктору Шлику – за багаторічну й сумлінну працю та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виводу військ з Афганістану. Від імені багатотисячного колективу Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, Єристівського ГЗК, Біланівського ГЗК і Благодійного фонду «ПГЗК» вручив Комсомольській міській спілці ветеранів Афганістану подарунок.

Голова Комсомольської міської спілки ветеранів Афганістану Володимир Рубан зі щирими словами подяки за активну підтримку діяльності громадської організації звернувся до міської влади, особисто до міського голови Дмитра Бикова, до засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народного депутата України Костянтина Жеваго і голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, адміністрації ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК».

Музичні вітання адресував воїнам колектив з міста Тернополя – лауреат міжнародних і Всеукраїнських фестивалів патріотичної пісні гурт «Долг» (керівник Заслужений працівник культури України Віктор Маришев). Мелодії пісень нагадали вкотре нашим героям далекі й такі близькі дороги афганської війни, бої на Сході України, побратимів, які стояли поруч і не повернулися додому…